Bizden Fiyat İsteyin!       0212 612 18 66        ala@alaofset.com        Ücretsiz Teslimat !   

Hakkımızda

Alâ kelime anlamı olarak “Pek iyi”anlamına gelmektedir.Bunun için Pek iyi olmak ,en iyisi olmak adına üstün özveri gösterir. Alâ' nın çalışma süreci; trend tasarımları müşteriye sunmak , baskı sürecini yönetmek ve baskı sonrası hizmet vermekdir.Alâ sıradan bir oluşum dışında çözüm ortağı olmak ,hedef kitleye ulaşmak ve uygun ürünler üretmek ve süreci sorunsuz yönetmek için çalışır.Uygun Fiyatla Kaliteli Ürünün Açık Adresidir.

 

İnternet sitemizden veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir, Antetli kağıt baskı, kartvizit, şeffaf kartvizit, zarf, sunum dosyaları, cepli dosyalar,karton çanta, katalog, insert, poster, afiş,broşür baskı, bloknot, küp bloknot,magnet, bardak altlığı,takvim baskılarında Ala ofset matbaaya sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz adette ve renkteki taleplerinize, üretici firma olma nedeni ile uygun fiyatlarımız, kaliteli baskımız ile hizmet sunmaktayız. Siz İsteyin Basıp Getirelim ...

Süreç Nasıl İşliyor ?

Siz Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda,grafik çalışmaları hazırlanır veya hazır gelen çalışmalar baskıya uygun hale getirilir.

 

Sipariş onayı verilen grafik çalışmalarınız ,İmalat Programına Alınır. Uygun makinalarda basım ve diğer uygulamalar yapılarak Paketleme İşlemine Geçilir.

 

Ürünleriniz Paketlendikten Sonra İstanbul içinde kendi aracımızla veya kargoyla sevkiyat sağlanır, Ayrıca Tüm Türkiye için Kargo Gönderimi Sağlıyoruz .

 

 

 

Copyright © 2020 . All Right Reserved Ala Ofset.